Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Gunārs Kūtris

Sudrabas partija neatbalstīs nevienu prezidenta amata kandidātu

Pirmdien par savas kandidatūras Valsts prezidenta amatam atsaukšanu paziņojis No sirds Latvijai (NSL) virzītais kandidāts Gunārs Kūtris. Viņa lēmums akceptēts partijas valdes un deputātu kopsapulcē. Līdz ar Kūtra izstāšanos no cīņas par augsto amatu partijas līdere Inguna Sudraba LNT ziņām atklāja, ka NSL prezidenta vēlēšanās neatbalstīs nevienu citu kandidātu.

Tauta balso, partijas meklē

Kamēr valdošās koalīcijas partijas vēl līdz maijam meklēs savu kopīgo Valsts prezidenta kandidātu, pēc portāla Manabalss.lv iniciatīvas pirmdien jau sākās iedzīvotāju balsošana par iepriekšējā aptaujā noskaidrotajiem populārākajiem Valsts prezidenta kandidātiem. Četrus no pieciem augstā posteņa pretendentiem nosaukuši Saeimā pārstāvēto partiju deputāti, atsaucoties uz visiem parlamentāriešiem nosūtīto aicinājumu nominēt cilvēkus, kurus vēlētos redzēt prezidenta amatā, otrdien vēsta laikraksts Diena.

papildināts (15:34) - No sirds Latvijai Valsts prezidenta kandidāts būs Kūtris

Partijas No sirds Latvijai (NSL) kopsapulce šodien kā Valsts prezidenta amata kandidātu izvirzīja Saeimas deputātu Gunāru Kūtri (NSL).Kūtris kopsapulcē aicināja kā kandidatūru prezidenta amatam izvirzīt partijas līderi Ingunu Sudrabu. Savukārt Sudraba noņēma savu kandidatūru un aicināja atbalstīt Kūtra kandidatūru.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide