Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

deciBels

Gan intelektuāls, gan klausoties dejojams. Mūsdienu mūzikas festivāls deciBels izraus no ikdienas

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) Mūsdienu mūzikas festivāls deciBels, kas notiks jau sesto reizi, norisināsies pašā JVLMA un Rīgas mākslas telpā no 9. līdz 14. martam un izcelsies ar vairāku ASV mākslinieku piedalīšanos. No Omahas Universitātes Nebraskā ieradīsies dzīvā laika notācijas mūzikas komponists un interprets Sets Šefers, bet no Kalifornijas Mākslu institūta CalArts uzstāsies par fenomenālu un bezbailīgu pianisti dēvētā Vikija Reja.

DeciBels gatavs sapurināt

"Svarīgi ir divi aspekti: tas, ka parādām to, kas notiek akadēmiskajā procesā, un mudinām studentus sadarboties. Šis ir studentu festivāls, tam ir sava niša un noskaņa. Ar to tas ir jauks," par mūsdienu mūzikas festivālu deciBels saka tā iniciators un mākslinieciskais vadītājs Rolands Kronlaks, kurš J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā (JVLMA) vada Mūzikas tehnoloģiju katedru.

Mūzikas akadēmijā notiks trešais mūsdienu mūzikas festivāls deciBels

No 24. februāra līdz 3. martam Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā (JVLMA) norisināsies trešais mūsdienu mūzikas festivāls deciBels, kurš dos iespēju ieskatīties mūsdienu mūzikas aktivitātēs akadēmijā, informēja festivāla komandas pārstāvis Rolands Kronlaks.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide