Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Brazīlija

Covid-19 melnie rekordi un varas haotiskā reakcija vairo bažas Brazīlijā

Dienvidamerikas valsts Brazīlija šonedēļ nostiprinājusi jaunā koronavīrusa karstā punkta statusu pēc tam, kad tur konstatēts rekordliels inficēto un mirušo skaits. Savukārt haotiskā un vāji koordinētā varasiestāžu reakcija uz Covid-19 izplatību rada bažas, ka sliktākais šajā valstī vēl ir tikai priekšā, raksta Bloomberg.com. Žurnāls Forbes prognozē, ka, ja līdzšinējās tendences saglabāsies, Brazīlija, kas pašlaik atrodas apstiprināto inficēto skaita ziņā trešajā vietā pēc ASV un Krievijas, 7–10 dienu laikā var Krieviju apsteigt.

Brazīlija ieņem trešo vietu pasaulē pēc Covid-19 gadījumu skaita

Brazīlija ir ieņēmusi trešo vietu pasaulē pēc Covid-19 gadījumu skaita, atpaliekot tikai no ASV un Krievijas, liecina Veselības ministrijas pirmdien publicēti oficiāli dati. Brazīlijā ir apstiprināti 254 220 inficēšanās gadījumi ar jauno koronavīrusu, Krievijā - 290 tūkstoši, bet ASV - vairāk nekā 1,5 miljoni.

Brazīlijā strauji pieaug inficēto skaits

Par spīti Brazīlijas prezidenta Žaira Bolsonaru apgalvojumiem, ka jaunais koronavīruss (SARS-CoV-2) nav bīstamāks par parastu saaukstēšanos, valstī strauji pieaug saslimušo un mirušo skaits. Oficiālie dati liecina par teju 200 tūkstošiem saslimušo, bet vietējie pētnieki, uzzinot, ka vīruss 200 miljonu cilvēku valstī ir bijis daudz ilgāk, nekā iepriekš apgalvots, domā, ka patiesais inficēto skaits varētu būt tuvāks diviem miljoniem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide